Taşıma İşi Uzmanlık Gerektirir

Firmamız 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimiz için en iyisi hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat, eşya depolama işlemleri ve ofis taşıma işlemleri ile her daim güvenle yanınızda olmaktadır. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesine sınırsız hizmet sunan firmamız bursa kemalpaşa nakliyat olarak da her daim kolayca ulaşabileceğiz yakınlıktadır. Taşıma işine verdiğimiz önem ve gösterdiğimiz özen ile bölgesinde hizmet veren iyi taşıma şirketleri arasında yer almaktayız.

Bu yüzden tercihiniz firmamızdan yana olduğunda eşyalarınızın güvenliği ile ilgili aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Son derece donanımlı ve yeni nesil araçlarımız ile hiç bir sorun olmadan her türlü eşyanızı taşımaktayız. Firmamız bursa inegöl nakliyat firmaları arasında da kalitesi ile öne çıkmaktadır. Şehir içinde taşıma işlemleri aynı gün içinde yükleme ve boşaltma işlemleri yapılmaktadır.

Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız yurdun dört bir yerine taşıma yapmaktadır. Bu sebeple ulaşım yollarından hepsini kullanmaktadır. Kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı ve deniz yolu taşımacılığı ile hizmette sınır tanımamaktadır. Taşınacak ürünün çokluğu, gideceği yer ve ürünün ne olduğuna bağlı olarak taşıma yolları belirlenmektedir. Bu yollardan özel olarak müşteri tercihi de göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca serbest bölge taşımacılığı ile eşyaların gümrük bölgelerine kadar taşınmasında yardımcı olunmaktadır.

Firmamızın araç filosu ve uzman işçi kadrosu ile eşyalarınız güvenle şehir içi veya şehir dışına taşınır. Ev eşyası taşıması, ham madde ve ürün taşıma gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Taşınacak ürünün paketlenmesi, araçlara yüklenmesi ve gideceği yer ulaştırılması uzman ellerdedir. İşinin uzmanı çalışanlar tüm bu süreçte güler yüzü ile hizmetinizdedir.

Taşımacılıkta Olması Gerekenler

Öncelikle firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sebeple yapılan işlerden sonra müşterilerden gelen geri dönüşleri sitesinde görebilirsiniz. Tüm bu süreçte müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için her türlü adım atılmaktadır. Firmamızın bölgesinde en çok iş yapan taşıma firması olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Taşıma işi öncelikle güven gerektirir. Gerek ödeme konusundaki uygun ödeme şekilleri ile gerekse hizmetin kalitesi hakkında müşterilerimiz kalitemizden ödün verilmeyeceğini bilirler. Tercih sebeplerinden birisi de budur.

Bir taşıma firmasında olması gereken özellikleri maddelersek:
1. Taşıma araçları günümüz teknolojisine uygun ve konforlu olmalıdır.
2. Firma müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamalıdır.
3. Taşınacak olan ürünler özenle paketlenmeli ve araca yüklenmelidir.
4. Olası bir kazaya karşı gerekli güvenlik önlemleri alınmalı ve eşyalar sigortalanmalıdır.
5. Taşıma işlemi sırasında müşteri ile irtibat kesilmemeli, müşteri gerektiğinde firmaya ulaşabilmelidir.
6. Araçlarda araç takip sistemi olmalı müşteri de takip sisteminden eşyaların durumunu öğrenebilmelidir.
Yukarıda ki maddeler de sayılan tüm özellikler firmamızda mevcut olan özelliklerdir. Bu yüzden firmamız güven garantisi ile tüm taşıma işlerinize taliptir. Taşıma konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz 24 saat hizmet veren müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.