Bursa Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

 

Türkiye’nin tüm illerine hafif veya ağır yük taşımacılık Bursa Taşımacılık tarafından büyük bir özveriyle yapılmaktadır. Firma merkez şubesi Bursa ilinde bulunmaktadır. Bu noktada bursa nakliyat daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün kendini geliştirmektedir. Araçları Alman teknolojisiyle üretilmiştir.

 

Güler yüzlü personel ve kaliteli taşımacılık anlayışı ile hizmet sunulmaktadır. Bursa Nakliyat, taşımacılık hizmetinde oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu noktada, ambalajlama, paketleme, depolama, stok yapma, kalite kontrol, etiketleme ve sigorta etme gibi sınırsız hizmet lojistiğine sahiptir. Sınırsız hizmetlerden faydalanarak zamandan tasarruf etmek artık çok kolay. Taşımacılık sektörüne dair her türlü hizmeti en kısa sürede çözüme kavuşturarak sınırsız kolaylık sunmaya devam ediyor.

 

Bursa Nakliyat Hangi Avantajları Sunuyor?

 

Yıllardan gelen tecrübesiyle çalışmakta olan bursa taşımacılık sektörde rakiplerini çok geride bırakmıştır. Sahip olduğu araç filosu standartların üzerindedir. Araçlar son teknoloji standartlarına uygun olarak üretilmiş olup, bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kargo hizmeti de vermekte olan firma, kalitesini kanıtlama devam ediyor.

 

Yükün büyüklüğüne göre araç yelpazesi oldukça geniştir. Özellikle ağır yük taşımacılık hizmetinde nakliye hizmetinin geç kalmasından oluşacak zaman kaybı önlenmektedir. Firma malzemeleri toplu halde taşımaktadır. Bu durum dağınıklığı ve bundan doğacak zararı önlemektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam eden Bursa Taşımacılık teli hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Genellikle taşımacılık hizmetinden faydalanacak olan müşteriler sigorta hizmetinden faydalanmaktadır. Böylece doğabilecek herhangi bir zarar engellenmektedir.

 

Bursa Nakliye Depolama Hizmeti

 

Depo hizmeti bursa nakliye tarafından verilmekte olan en kapsamlı hizmetlerden biridir. Oldukça geniş ebatlara sahip olan depoda her türlü ağırlıkta ve genişlikte olan mallar özveriyle depolanmaktadır. Müşterilerin istek ve talepleri dikkat alınarak tekrar ambalajlama yapılarak belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Depolama hizmeti aşamasında ilk olarak mal kabul sistemi kullanılmaktadır.

 

Bu noktada mal kaydı yapılarak mallar raflara yerleştirilmektedir. Bu noktada ürünler paketlenmekte, etiketleri kontrol edilmektedir. Kontroller sık sık gerçekleştirilerek gerekli güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. Depolar 7 gün 24 saat çalışmakta olan kamera sistemleri ile takip altına alınmıştır. Her türlü risk faktörünü ortadan kaldırmak adına depolar güvenlik görevlilerince yine 7 gün 24 saat korunmaktadır. Alınan önlemlerle birlikte dilerseniz 0 kalite sunan sigorta hizmetinden faydalanmak mümkündür.

 

Uygun Fiyat Garantisi

 

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Bursa Nakliyecilik, kaliteli hizmeti uygun fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Sektörün bursa nakliyeciler fiyat listesi karşılaştırıldığı zaman bu noktada da müşteri memnuniyetinin önemsendiği gözlenmektedir. Ucuz nakliyecilik hizmeti veren firmalar hizmetler noktasında kalitede fedakarlık etmek zorunda kalırken işinin ehli olan firmalar standartların altına inmemektedir. Bursa Nakliyat, standartların üzerine çıkmayan fiyat garantisi ile profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli ve profesyonel hizmet kadrosu ile başarısına başarı katmaya devam ettiği ise bilinen bir gerçektir.

 

 

bursa nakliye evden eve nakliye  sizlere nakliye konusunda yardımcı olacak araç sayımız her gecen gün yükselmekte bizler sizlerin yükünüz daha nasıl uygun fiyatta taşırız diye düşünmemekteyiz bursa nakliyat ol arakta sorumluklarımız biliyoruz ona göre hareket ediyoruz.ancak aracılarımız kapalı aracılarımız için sizler her gün nakliye yük taşıtı ile Türkiye’nini her yerine bursa taşımacılık olarak yük götürmekteyiz.