Taşımacılıkta Öncü

2001 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimiz ile paylaşırken karşılıklı güven unsurunu da göz ardı etmiyoruz. Bizler İstanbul nakliye firmaları içerisinde kişiye özel çözümlerle bir adım öne çıkıyoruz. Böylece her bir çalışma sonunda müşterilerimiz aynı memnuniyeti duyuyor. Değişen ve gelişen teknolojinin nabzını tutmakla birlikte tüm bunları ihtiyaç dahilinde kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Güvenilir Nakliye

Doğuş Taşımacılık olarak İstanbul nakliyat firmalarına öncü olmanın yanı sıra kendimizi de sürekli geliştiriyoruz. Taşımacılık işinin güven işi olduğunu bildiğimiz için önceliğimizi müşterilerimizin bize olan güvenine veriyoruz. Taşıma işlemine başlamadan önce müşterimizin bizden beklentilerini anlayarak çalışma planımızı bu yönde hazırlıyoruz.

Bizler İstanbul taşımacılık hizmetleri veren firmalara öncü olmak amacı ile ekibimizi alanında en tecrübeli kişilerden oluşturuyoruz. Böylece taşıma esnasında oluşabilecek sorunlar en kısa sürede ve hızlı bir biçimde çözülüyor. Fark yaratan bir hizmet anlayışı ile yola çıktığımız günden bu yana aynı anlayışı sürdürüyoruz.

Taşıma öncesinde taşınacak olan eşyanın hacmi en önemli konulardan biridir. Kapasiteye bağlı olarak gerekli olan ekipmanlar ve iş gücü hazırlanır. Bu da taşıma esnasında yaşanabilecek zaman kaybını engeller. Taşıma esnasında ise sadece yeteri kadar personel bulunur.

Geniş Araç Filosu

Taşımacılığın en önemli kriterlerinden biri de araç filosudur. Yeteri kadar ve farklı kapasitelerde olan araç filomuz ile bizler İstanbul nakliyeci firmalarının bir adım önüne geçiyoruz. Taşınacak olan eşya hacmi ne olursa olsun sadece tek bir araç ile taşıma yapabiliyoruz.

Nakliye hizmetleri her ne kadar zorlu bir iş gibi görünse de tecrübeli bir ekip ile yapıldığında başarıya mutlaka ulaşılır. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet ağımızı ise fazlasıyla geniş tutuyoruz. Lojistik ve kargo hizmetleri ise bunlardan sadece birkaçıdır. Doğuş taşımacılık olarak bizler, verimliliği artırmanın yanı sıra sektöre de yeni bir yorum kazandırmayı hedefliyoruz.

Ekonomik ve Sorunsuz Taşımacılık

Kısa sürede hızlı çözüm üretmek adına hizmet sağlayan personelimiz alanında en iyilerinden oluşuyor. Taşımacılık hizmetlerini verirken sizlerin de talebi doğrultusunda paketleme hizmeti de veriyoruz. Paketleme hizmetlerinden de yararlanmak istiyorsanız bunu mutlaka ön görüşmede belirtmelisiniz.

Hijyenik kuralları dikkate alınarak yapılan paketleme işlemi işlerinizin sorunsuz ilerlemesi adına özenle yapılır. Tüm bu hizmetlere ise sektörün en ekonomik fiyat listesi ile sahip olabilirsiniz. Taşımacılık konusunda profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Böylece taşınacak eşyanın hacmine göre bir ön hazırlık yapılarak taşıma işleminiz hızlıca tamamlanır.